Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Derin Özcan
info@pufya.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Eda Yıldız

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Derya Özcan

Aslıhan Avşar

Sude Yaman

Sinem Özkan

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@pufya.com

ADRES/ Address
İstanbul / Levent
E-Mail : 
info@pufya.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI  www.pufya.com‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. pufya.com’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, pufya.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2013 – 2021 pufya.com tüm hakları saklıdır. Kadın, güzellik, moda, sağlık ve diğer türlü içeriğinin tüm telif hakları pufya.com’e aittir. pufya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar pufya.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

pufya.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. pufya.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Başa dön tuşu