Hakkımızda

2013 yılında dijital ortama adım atan pufya.com kadınlara özel içerik platformu olarak hizmet vermektedir.

Pufya.com kadın sağlığı, güzellik ve bakım önerileri, cilt sağlığı hakkında önemli bilgiler, zayıflama ve diyet listeleri başta olmak üzere birçok alanda önemli bilgiler sunmaktadır.

Önemli Uyarı

Pufya.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan pufya.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

Pufya.com sitesinde bulunan Cilt Güzellik Maskeleri ile ilgili yazılar herkeste aynı etkileri göstermeyebilir. Önerilerin maskelerin kullanımından ortaya çıkabilecek sağlık sorunları, yan etkiler ve alerjik sorunlardan dolayı pufya.com yönetimi ve yazarları sorumlu tutulamaz. Pufya.com’u ziyaret eden herkes sitede bulunan yazıların sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu ve profesyonel bir sağlık uzmanından görüş alınmadan uygulanmaması gerektiğini kabul etmiş sayılır.

ÖNEMLİ: Maske ve kürleri denemeden 6 saat önce Karışım hazırlanmalı ve % 2-3’lük kısmı cilde uygulanıp yarım saat beklenmelidir şayet herhangi bir alerjik durum, kızarıklık ve yanma hissi yaşanmazsa maske veya kür cilde uygulanmalıdır. Cilt yapısının bu karışıma ters tepki vermesi durumunda karışım denenmemelidir.

pufya.com adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir yazıdan dolayı rahatsızlık yaşayan paylaşımların gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,info@pufya.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Başa dön tuşu